Rýchle nacenenie

Oslávili sme 4 roky existencie firmy

Oslava 4. narodením Swida Innovative asi nevyzerala tak, ako oslava 4-ročného dieťaťa. To môže časom na svoje narodeniny zabudnúť. Tým, samozrejme, nechceme tvrdiť, že každý z firmy si pamätá večer našich štvrtých narodenín…

Keďže Swida Innovative je mladá firma s mladým kolektívom ľudí, o zábavu počas celej oslavy, ktorá sa konala 16. novembra v Hoteli Yasmín v Košiciach, viac než postarané.

Rok 2019 v číslach

Súčasťou oslavy bola aj rekapitulácia roka 2019. V priebehu posledného roka sa nám podarilo uskutočniť takmer 18 000 prepráv. Pretelefonovali sme vyše 11 000 hodín. V roku 2019 sa nám vo firme znova podarilo dosiahnuť obrat nad 10 miliónov €. Tento úspech však neprišiel sčista-zjasna – stojí za ním celý tím Swida Innovative.

Počet zamestnancov a ročný obrat

Logistické Oscary

Síce nie sme filmová akadémia, aj tak radi udeľujeme ocenenia našim ľuďom. Malou pozornosťou a výstavnou trofejou sa chceme poďakovať tým najlepším či tým, ktorí sa najviac zlepšili, za ich prácu. Tento rok sme rozdali dokopy 11 ocenení. Samozrejme, darčeky dostali aj tí, ktorí nezískali ocenenia, nechceme si ich predsa pohnevať.

Ocenení zamestnanci za rok 2019:

  • Najproduktívnejší obchodník -Patrik Demko
  • Obchodník roka – Ester Bystránská
  • Skokan roka v kategórii obchodník – Matúš Chovanec a Rastislav Bulla
  • Disponent roka (Košice) – Rudolf Barila
  • Disponent roka (Trebišov) – Adrián Vaško
  • Skokan roka v kategórii disponent (Košice) – Lukáš Fabian
  • Skokan roka v kategórii disponent (Trebišov) – Samuel Šemega
  • Najvšestrannejší disponent – Daniel Gud
  • Špeciálne ocenenie za produkciu (Trebišov) – Gabriela Štefanková
  • Špeciálne ocenenie za produkciu (Košice) – Veronika Hladová

Všetkým od srdca ešte raz ďakujeme a gratulujeme. Rovnaké poďakovanie patrí aj všetkým, ktorí sa pričinili o moderovanie večera.

Bez nej by to nebolo ono

Must have každej dobrej spoločenskej akcie je tombola. Veľmi dobre to vie aj naša Mirka, ktorá 4. výročie firmy pripravovala. Vďaka obchodnému duchu Antiho sa zas úplne vypredali tombolové lístky. Bolo to však aj očakávané, pretože v tombole sa súťažilo od značkových predmetov Swida až po let balónom či zapožičanie auta na víkend. Vlnu záujmu vzbudil aj deň voľna grátis.

Každú firemnú akciu robia dobrou a podarenou jej ľudia – vždy je to o ľuďoch. Počas príhovorov šéfov jednotlivých tímov viackrát odznela myšlienka, s ktorou sa stotožňujeme:

To, ako sa správame teraz, má vplyv na našu budúcnosť.

Oslávili sme 4 roky existencie firmy

Oslava 4. narodením Swida Innovative asi nevyzerala tak, ako oslava 4-ročného dieťaťa. To môže časom na svoje narodeniny zabudnúť. Tým, samozrejme, nechceme tvrdiť, že každý z firmy si pamätá večer našich štvrtých narodenín…

Články

Ako hodnotia dispo Swida akadémiu jej najčerstvejší absolventi?

V našej Swida akadémii sme privítali rad nových talentov,  ktorých sme po ukončení našej teoretickej prípravy v spojení s praktickými…

Čo nám priniesol rok 2020 a čo bude v tom novom najdôležitejšie?

Vďaka tomu, že bol uplynulý rok na udalosti pomerne pestrý a turbulentný, zažili sme i my celý rad nových obchodných…

Výmena šéfov – na 2 týždne

V rámci našich dvoch pobočiek (Košice, Trebišov) porovnávame často efektivitu, flexibilitu či ziskovosť. V minulom mesiaci sme sa rozhodli, že na pár…