Rýchle nacenenie
Poznáte Swida aplikáciu?

Poznáte Swida aplikáciu?


Predstavujeme úplne novú smart aplikáciu pre správu Swida služieb, vyvinutú pre vás našimi odborníkmi.

Prečítať viac
swida ikonka

Aplikácia ponúka okamžité informácie o stave vašich objednávok dostupné z akéhokoľvek mobilného zariadenia 24/7.

swida ikonka

Keďže ide o nami vyvíjanú aplikáciu, prostredie a funkcionalitu môžeme prispôsobiť presne vašim potrebám. Stačí, ak nám prezradíte svoje preferencie.

swida ikonka

Do aplikácie si navyše môžete pridať aj svojich kolegov, ktorí môžu pri správe objednávok pomôcť, pričom každý užívateľ má unikátne právomoci podľa požiadaviek.

Všetky informácie pod jednou strechou

Všetky potrebné informácie k vašim objednávkam, sledovanie aktuálneho stavu, fakturačný systém, vernostný program a omnoho viac ponúka náš Swida Portal.

Zobraziť Swida portal

Výhody našej aplikácie

Každý klient má k dispozícii svoj vlastný portál sprístupnený pod jedinečnými prístupovými údajmi, kde má dosah na informácie týkajúce sa aktuálne prebiehajúcich aj ukončených prepráv, track & trace systém inteligentného sledovania a stav faktúr. Klient tak získa dokonalý prehľad o celkovej spolupráci so Swidou.

Portál umožňuje kedykoľvek overiť skutočný stav prepravy. Požiadavka na overenie stavu sa ihneď po odoslaní dostane k pridelenému disponentovi a v prípade jeho neprítomnosti zabezpečí informácie naša pohotovostná 24-hodinová služba.

  • swida ikonka

    V prípade potreby ponúkame aj možnosť pravidelných reportov v intervale a rozsahu podľa požiadavky.

  • swida ikonka

    Keďže je vo Swide bezpečnosť a transparentnosť informácií kľúčová, v zabezpečenom profile budú k dispozícii informácie o tom, aké dáta Swida zbiera a aké prípadné aktivity klientom priradila.

  • swida ikonka

    Vďaka dlhodobej spolupráci benefituje z vernostného Swida programu. Každá uzavretá objednávka sa skrz vernostné body mení na praktické odmeny.

swida transport

Zaujala Vás Swida App?

Kontaktujte nás