Rýchle nacenenie

Expresná preprava


Získajte cenovú ponuku na expresnú prepravu tovarov v rámci Európy a pridajte sa k stovkám spokojných zákazníkov SWIDA Innovative.Dostupnosť 24/7

Bez záväzkov

Nemáte čo stratiť

Špecializujeme sa na expresné prepravy, v rámci ktorých vieme vyriešiť aj tie najkritickejšie prepravy k spokojnosti našich zákazníkov.
  • Nočná a víkendová služba Sme tu pre vás neustále. Či je víkend, alebo 4 hodiny ráno.
  • Multijazyčný tím Všetci naši zamestnanci hovoria plynulo aspoň jedným cudzím jazykom.
  • Nonstop dostupnosť Pracujeme neustále, 24/7. Dokonca máme aj nočnú a víkendovú službu.
  • Odozva do 15 minút Vaše požiadavky vybavujeme do 15 minút.
swida mapa

Najoptimálnejšie naplánovanie trasy

Neexistuje prekážka, s ktorou by sme si nedokázali poradiť. Či sú na cestách zápchy, nehody, alebo jednoducho zlé podmienky, trasu plánujeme vždy s ohľadom na všetky faktory. Aktuálne informácie o polohe auta, vám dokážeme zasiela formou SMS správy, alebo emailom, podľa možnosti, ktorú si vyberiete.

Vykonávame prepravy všetkými typmi áut, takže nám môžete zaslať všetky požiadavky, s ktorými potrebujete pomôcť. Či už ide o vnútroštátnu, alebo medzinárodnú prepravu.

Expresná preprava


Tento typ prepráv si vyžaduje rýchlu a precíznu prácu špeditérov. Sme si vedomí toho, že čas sú peniaze a v oblasti prepravy tovaru platí toto heslo dvojnásobne. Práve preto je našou prioritou, aby bol váš tovar na tom správnom mieste v čo najkratšom čase. Či už potrebujete prepraviť kvety, alebo nebezpečný tovar, sme tu pre vás. A aby bol váš tovar v maximálnom bezpečí, vieme vám navyše poskytnúť poistenie nákladu.

  • Auto / dodávka 30-60 min
  • Ávia 120 min
  • Solo 180 MIN
  • Kamión 240 min
swida dodavka
swida transport

Pravidelná preprava

Najvyužívanejší spôsob transportu tovaru pomocou kamiónov. Vo SWIDA Innovative disponujeme klasickými kamiónmi, mega kamiónmi, ale aj súpravami.

Less than truck load (dokládka)


Tento spôsob prepravy ponúka lacnejšiu a flexibilnejšiu možnosť. Vďaka tomu, že kamión nie je naplnený celý, je možné prenášať aj menší tovar.

Full truck load


Váš náklad zaberie celý nákladný priestor kamiónu, čím sa celý vyťaží.