Rýchle nacenenie

Odbehnúť si od povinností

Aj tento rok patril už tradičnému športovému podujatiu Spoznaj Trebišov behom. Tretí ročník opäť doplnili túto bežeckú aktivitu aj jarnou prechádzkou a cyklistikou. Oficiálny plagát lákal Trebišovčanov na rodinnú atmosféru, bohatý kultúrny program, zábavu a, samozrejme, beh, prechádzku či jazdu na bicykli.

Ani SWIDA Innovative nemohla na tomto podujatí chýbať. Aj tentoraz sme sa zapojili našimi bežeckým výkonmi. SWIDA Innovative bola však navyše aj jedným zo sponzorov a exkluzívnym partnerom celého podujatia.

Športový deň v rodinnej spoločnosti prišli osláviť stovky Trebišovčanov, ktorí vďaka bohatému programu nemali núdzu o rôzne sprievodné aktivity. Spoznaj Trebišov behom & jarnou prechádzkou pomáha združovať jedno malé mesto do veľkého športoviska. Toto podujatie je pre všetky vekové kategórie. Je o zábave, pohybe a zdravom životnom štýle, aj preto sme si ju nemohli nechať ujsť. Jednou z hlavných myšlienok tohto behu je však pomôcť iným a s tým sa vždy radi stotožníme.

Po športovom výkone, ktorý si toto podujatie vyžaduje je potrebná aj regenerácia. Na tento ročník sme pripravili pre bežcov, cyklistov a chodcov súťaž. Do súťaže o wellness pobyt sa mohol zapojiť každý, kto sa odfotil pri fotostene umiestnenej pri stánku SWIDA Innovative a fotografiu potom zverejnil na sociálnych sieťach.  Výhra si o pár dní našla svojho majiteľa.

Bežecká trasa vedie historickým parkom. Popri behu si tak mohol každý vychutnať krásy mesta Trebišov. Ktokoľvek si však mohol mesto prezrieť pri prechádzke a zblízka si  vychutnať pohľad na historické retro vozidlá; pripravené boli aj zaujímavé atrakcie pre najmenších alebo tombola o zaujímavé ceny. Pamätná medaila a štartovné číslo s menom pretekára v cieli je už len príjemnou spomienkou na tento event.

Nuž, SWIDA Innovative patrí k behu ulicami Trebišova rovnako ako bežci, ktorí sa ho zúčastnili. Svojou malou troškou sme ochotne prispeli k organizácii tejto zdravej a príjemnej športovej aktivity a za každého účastníka súťaže o wellness pobyt sme úprimne radi.

Vidíme sa zas o rok.

Odbehnúť si od povinností

Aj tento rok patril už tradičnému športovému podujatiu Spoznaj Trebišov behom. Tretí ročník opäť doplnili túto bežeckú aktivitu aj jarnou prechádzkou a cyklistikou.

Články

Ženy v špedícii

Práca v špedícii je rovnako náročná pre ženy i pre mužov. V našej spoločnosti dávame rovnaké príležitosti obom pohlaviam a…

Swida Academy

Jednou z hlavných priorít vo Swide je kvalitné zaškolenie ľudí. Swida Akadémia má za cieľ prilákať a vyselektovať vhodných kandidátov…

Dodávateľ, náš partner

Úspešne zrealizovaná preprava pre nás znamená, že objednávka bola naplnená podľa požiadaviek a k spokojnosti klienta. Ako jedno z najdôležitejších kritérií pre…